Tobulėkite, jauskitės mylima ir ne viena

"Biurų Sesės" - vienintelė bendruomenė, vienijanti Lietuvos biurų administratores, sekretores, padalinių ir vadovų asistentes.

Skirtingai nei kitų profesijų bendruomenės, mes neturime stojimo mokesčio, o mūsų metinis narystės mokestis yra tik 19 eurų.

Tiesiog pasirinkite, kas mokės už narystę, o sumokėjus užpildykite trumpą anketą ir viskas. Jūs - mūsų šeimos narė!

Už narystę mokėsiu pati
Už narystę mokės įmonė

Trys pagrindinės narystės naudos

TOBULĖJIMAS

Brangūs, kartais net šimtus eurų kainuojantys seminarai riboja biuro administratorių tobulėjimo galimybes. Tapusi "Biurų Sesės" nare visus metus galėsi nemokamai dalyvauti virtualiuose bei gyvuose susitikimuose su įvairių sričių specialistais, kurie įgalina tobulėti profesinėje srityje, praplečia akiratį, motyvuoja bei įkvepia. Taip pat suteiksime prieigą prie jau įvykusių mokymų bei seminarų vaizdo įrašų.

FORUMAS

Biuro administravimo specialistai kasdien susiduria su įvairiais iššūkiais, kurių sprendimas yra daug paprastesnis, kai nesi vienas. Daugiau nei 200, įvairiausiose Lietuvos įmonėse dirbančių biuro herojų gali bendrauti, padėti vieni kitiems bei dalintis savo patirtimi jiems skirtame forume.

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

"Biurų Sesės" narės yra lepinamos bendruomenę globojančių įmonių staigmenomis, išskirtiniais pasiūlymais bei nuolaidomis.

Iškilo papildomų klausimų?
Parašykite į mama@biuruseses.lt
arba palikite savo kontaktus čia
ir mes neužilgo susisieksime