"Skani tradicija" - originalios, valgomos maisto dovanos

"Skani tradicija" - esame lietuviškų dovanų ekspertai kurie ruošia dovanų dėžutes ir krepšius su lietuviškais skanėstais ir išskirtinio dizaino suvenyrais

Jei ruošiamasi lankyti verslo partnerius ar klientus užsienyje arba laukiame jų svečiuose - rekomenduojame jiems dovanoti lietuviškų lauktuvių. Pasirinkę valgomas, lietuviškas dovanas dovanojate nuoširdumą, emociją ir galimybę užsieniečiams atrasti naujus, neragautus skonius bei susipažinti su mūsų šalies tradicijomis ir kultūra.

Specializuojamės valgomų verslo dovanų srityje ir kuriame kalėdinius dovanų rinkinius skirtus klientams, verslo partneriams, kolegoms, darbuotojams, bendradarbiams bei jų vaikams.

Visos dovanos yra sudaromos iš rinktinių, aukščiausios kokybės produktų, kuriuos gamina ilgametes tradicijas turinčios Lietuvos bendrovės, stambesni ar smulkesni ūkiai bei amatininkai.

Dovanų idėjas kuriame ne tik didžiosioms metų šventėms, bet ir konferencijoms, mokymams, verslo išvykoms prezentacijoms ir kitokiems verslo renginiams.

"Skani tradicija" ekspertai suteikia pilną paslaugų spektrą - nuo kūrybiškos dovanų idėjos pateikimo iki jos įgyvendinimo ir pristatymo nurodytais adresais.

Dovanų rinkinius ruošiame nuo 10€, minimalus užsakymo kiekis - 10 vnt. Galime pasirūpinti dovanų personalizavimu, dovanų kortelėmis, logotipuotomis juostelėmis.

Susisiekime ir rasime geriausius sprendimus

+370 617 29839

info@skanitradicija.lt

www.skanitradicija.lt

#geriausiaprofesinėšeima
Laukiame Tavęs, biuro heroje, mūsų šeimoje.
Tobulėk, jauskis mylima ir ne viena.

MB Koronela

Liepų g. 83,

92195 Klaipėda

sese@biuruseses.lt